Pátek 3. červenec 2020
Svátek má Radomír

Teplice – Odbor dopravy teplického magistrátu zahájil územní a stavební řízení v souvislosti s připravovaným projektem výstavby nové cyklostezky. Projekt nese název Cyklostezka Šanov – rozcestník cest – Řetenice – Atomka a počítá s vybudováním cyklostezky v délce 2.260 m. Účelem nově vytvořené cyklotrasy je podle informací vedoucí odboru Ivany Müllerové především zvýšení bezpečnosti cyklistů.

Start bude mít stezka v Rooseveltově ulici. Povede přes Zámecké náměstí, k ulici Čs. Dobrovolců, dál kolem Fotbalového klubu Teplice, Denisovou ulicí směrem do Rybniční ulice a končit bude v ulici Mühligova u sklárny. Pro její realizaci využije teplický magistrát stávající zpevněné plochy. Některé plochy trasy ale potřebám cyklostezky neodpovídají a budou nově zbudované. Právě ty jsou předmětem zahájeného řízení. Jedná se konkrétně o plochy na Zámeckém náměstí, v ulici U Bílinské brány, Čs. dobrovolců, v křižovatce ulic Libušina a Denisova komunikace, která vede ke sportovní hale.

Projektovou dokumentaci zpracovala společnost Rapid Most. Podklady je možné si prohlédnout na příslušném odboru teplického magistrátu v úřední hodiny a dny. Stavba se dotkne několika pozemků, jejichž výčet a upřesnění naleznou zájemci rovněž v uvedených podkladech. Přímí účastníci stavebního řízení mohou podat případné námitky v obvyklé lhůtě 15 dnů od data oznámení.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací