Sobota 26. září 2020
Svátek má Andrea

Ústecko - V ranních hodinách došlo na Ústecku hned ke dvěma nehodám. K prvnímu střetu došlo krátce po osmé ve Stradovské ulici v Chlumci, střetla se tu dvě osobní auta, průjezd je tu se zvýšenou opatrností. Nehoda se obešla bez zranění, na místě je policie.

O několik minut později došlo k další nehodě dvou osobáků v křižovatce na Chabařovické ulici na silnici číslo 253 ve směru od Chabařovic na Trmice. I tento střet se naštěstí obešel bez zranění. Průjezd je tu se zvýšenou opatrností, na místě probíhá vyšetřování nehody. Podle aktuálních informací se na místě tvoří kolony. Aktuální foto z místa nehody nám zaslal jeden z našich čtenářů.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací