Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata

Ústecký kraj - Pedagogům, ale i žákům a studentům byl určen Vzdělávací veletrh, který se už druhý rok po sobě konal v rámci projektu Implementace krajského akčního plánu vzdělávání Ústeckého kraje.

Protože se první ročník v loňském roce velmi osvědčil, pořádal Ústecký kraj Vzdělávací veletrh letos v mnohem velkorysejším měřítku v prostorách litoměřického výstaviště. Veletrh se konal 4. října a přilákal návštěvníky z celé republiky. Každý si našel v programu to své. Za přínosné považovali návštěvníci také propojení všech stupňů vzdělávacích institucí.

Jednodenní veletrh představil návštěvníkům nové metody vzdělávání, moderní vzdělávací pomůcky, motivoval pedagogy k dalšímu sebevzdělávání a využívání nabídek firem k obohacení výuky. Návštěvníci i organizátoři byli s průběhem veletrhu spokojeni a pro příští rok je tak laťka nastavena velmi vysoko.

Video

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací