Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Teplice - Sérii několika krádeží má „na kontě“ 37letá žena, která byla v uplynulých dnech obviněna z přečinů neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a krádeže. Je podezřelá, že v polovině prosince oslovila poškozenou s nabídkou, že jí pomůže s taškami. Žena souhlasila, což se jí nevyplatilo, protože podezřelá ji po cestě objala a z kapsy bundy jí vytáhla peněženku, ze které jí nepozorovaně vzala deset tisíc korun.

Podobný trik zopakovala koncem března, na ulici oslovila staršího muže a nabídla se, že mu pomůže odnést domů tašky s nákupem. "Důvěřivec souhlasil, když přišli k němu do bytu, pozval ji na víno a žena ho požádala o stokorunu. Muž u sebe neměl peníze a tak se vydali k bankomatu, kde vybral hotovost a ženě dal sto korun. Ta využila jeho podnapilosti a pomocí jeho platební karty se opakovaně pokusila z bankomatu vybrat několikatisícové částky, kvůli malému zůstatku se jí to ale nepodařilo," popisuje mluvčí policistů Daniel Vítek. Žena kartu nevrátila a tentýž den večer z účtu vybrala dva tisíce.

V posledních měsících se zaměřila na sexuchtivé muže, kterým kradla peníze. "V půlce května oslovila v Trnovanech muže s nabídkou sexu a začala ho osahávat, přitom mu z kapsy vytáhla šest tisíc a z místa odešla. O dva týdny později si vyhlédla další oběť a s mužem se dohodla na sexu za úplatu, během pohlavního styku mu pak z peněženky bundy, kterou měli pod sebou, odcizila dvanáct tisíc," dodává mluvčí policistů.

Dalšího muže si vyhlédla o dva dny později, nastoupila k němu do auta a scénář se opakoval, během sexu mu z peněženky uložené v autě nepozorovaně ukradla skoro osm tisíc. V minulosti sedmkrát odsouzená recidivistka se ke krádežím přiznala a je vyšetřována na svobodě, v případě odsouzení jí hrozí až tříleté vězení.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací