Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Teplice - V sobotu 22. června se v Šanovském parku u Mušle uskuteční čtvrtý ročník sousedské slavnosti Živé Teplice. Podstatou této slavnosti je, že se na jejím průběhu a vytváření programu podílí samotní obyvatelé města.

K poslechu a tanci vám zahrají lokální hudební uskupení tom 77, Schmutzige Mädchen, Šanov II, ECHO, Hambaside, demowave nebo •TNGS•. Pro děti je připravený dětský koutek a bohatý program v podobě workshopů, sportovních úkolů, hlavolamů a hlavně pohádkového představení Divadla Krabice Teplice. Dospělí i děti si mohou vyzkoušet lekci jógy na čerstvém vzduchu. Na trhu autorských výrobků si jako každý rok můžete zakoupit spoustu krásných věcí.

Šanovský park začne ožívat už kolem 14. hodiny, nepřehánějte to tedy s obědem a přijďte ochutnat občerstvení ze všech koutů světa. Jak vidíte je toho pro vás připraveno opravdu mnoho, podrobný program a další informace najdete na Facebookové události Živé Teplice 2019 nebo webové stránce www.ziveteplice.cz.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací