Úterý 20. srpen 2019
Svátek má Bernard
 

Teplice – Pro děti, které navštěvují hudební nebo pěvecké obory na základních uměleckých školách, případně v jiných školních zařízeních, a pro jejich pedagogy, nabízí Konzervatoř Teplice možnost účasti na metodicko-konzultační sobotě. Jde o akci určenou všem šikovným dětem a jejich pedagogům. Především pak adeptům, kteří uvažují o případném studiu na konzervatoři, nebo jiné umělecké škole. Akci uvítají i pedagogové, kteří zde mohou s odborníky prokonzultovat své didaktické a pedagogické postupy.

V teplické konzervatoři jde už o třetí (neakreditovanou) konzultační sobotu v tomto školním roce. Uskuteční se konkrétně v sobotu 18. května od 9 hodin dopoledne a je třeba se na ní s dostatečným předstihem přihlásit. Metodicko-konzultační soboty se mohou účastnit děti všech věkových kategorií, žáci z hudebních i pěveckých oborů. Kromě pedagogického doprovodu mohou s dětmi přijet i jejich rodiče.

Účastníci akce budou mít jedinečnou možnost konzultací s jednotlivými odbornými pedagogy pro hru na hudební nástroj nebo s pedagogy zpěvu. Získají i skvělou šanci vyzkoušet si talentové zkoušky nanečisto, kdy se nechají vyzkoušet z hudební teorie, sluchové analýzy, rytmu a intonace. Pedagogové zde zase získají pomoc odborníků při řešení technických nebo interpretačních problémů hry na nástroj, při výběru vhodného repertoáru a také při práci s jednotlivými žáky.

Účast na metodicko-konzultační sobotě je bezplatná. Je však potřeba co nejdříve odeslat přihlášku, kterou si můžete stáhnouty (ke stažení zde) a vyplněnou poslat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na přihlášce nezapomeňte uvést počet zájemců na jednotlivé hudební nástroje nebo z oboru zpěv, a to žáků, pedagogů a případně i rodičů. Více informací naleznete na webových stránkách teplické konzervatoře.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací