Úterý 20. srpen 2019
Svátek má Bernard
 

Teplicko - Policisté na Teplicku pátrají po neznámých pachatelích, kteří kradli na různých místech. O případech informovali v přehledu událostí.

Policisté pátrají po neznámém pachateli, který odcizil zahradní nábytek. Z volně přístupného areálu v katastru obce Jeníkov si odnesl tři stoly a dvanáct židlí, celková škoda byla vyčíslena na třicet tisíc korun. Pachateli hrozí v případě dopadení za přečin krádeže až dva roky za mřížemi.

Do dvou chatek se vloupal neznámý pachatel, po kterém nyní pátrají prosetičtí policisté. V zahrádkářské kolonii vnikl do chatky a kůlny, ze které odcizil prodlužovací kabel, v druhé chatce zřejmě nenašel nic cenného, takže majiteli vznikla škoda jen na zničeném zámku. Pokud se podaří pachatele dopadnout, bude se zodpovídat z přečinů krádeže a porušování domovní svobody.

Škodu téměř sto tisíc korun způsobil neznámý zloděj, který se během svátků vloupal do firmy v Teplicích. Odcizil notebook a finanční hotovost, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečiny krádeže a poškození cizí věci, za které hrozí zloději v případě dopadení až pětileté vězení.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací