Úterý 20. srpen 2019
Svátek má Bernard
 

Teplice - Ke střetu dvou osobních automobilů došlo v úterý odpoledne okolo půl šesté na silnici číslo 8 v Bystřanech. Na místě jsou všechny složky záchranného systému.

Havárie se stala u kruhového objezdu před nájezdem na silnici pro motorová vozidla. U nehody je několik vozů hasičů a minimálně dvě sanitky zdravotnické záchranné služby.

Kvůli probíhajícím záchranným a vyprošťovacím pracem počítejte na místě se zdržením. Silnice by měla být uvolněná okolo půl sedmé večerní, informuje dopravní servis Policie ČR.

2304nehodabystrany2

Nehoda dvou osobních automobilů v Bystřanech. Foto: čtenář

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 604 315 995, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací