Úterý 20. srpen 2019
Svátek má Bernard
 

Dubí - Hasiči ve čtvrtek v podvečer znovu zasahovali u lesního požáru u Dubí na Teplicku.

Hořel lesní porost v Dubí za kostelem směrem na hájovnu Barvář. Na místě bylo pět požárních vozů i městská policie. V Krušných horách na Teplicku zahořelo jen dva dny po jiném rozsáhlém požáru. Tentokrát ale nešlo o tolik rozšířený oheň.

Obrovský požár zuřil v úterý večer a v noci. Na místo se postupně sjelo 17 hasičských jednotek. Kouř, a dokonce i oheň, bylo vidět na kilometry daleko. Lesní porost začal hořet krátce po úterní sedmé hodině večerní. Požár vypukl konkrétně na Medvědím Vrchu u Přítkova na Teplicku. Hořelo v prudkém kopci na ploše 200x300 metrů. Psali jsme v tomto článku, kde se můžete podívat také na videa natočená dubskými hasiči.


  • Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 604 315 995, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací