Úterý 20. srpen 2019
Svátek má Bernard
 

Teplice - Z přečinu zpronevěry byla obviněna žena, která v minulosti pracovala jako řidička městské hromadné dopravy na Teplicku. Je podezřelá, že neodevzdala část tržeb za jízdné, neoprávněně se měla obohatit o 27 tisíc korun. Vzhledem k tomu, že se podobného jednání nedopustila poprvé a byla za něj už i podmínečně odsouzena, hrozí obviněné až tříletý trest odnětí svobody.

Stejný trest hrozí i 54letému muži, který pracoval u stejné společnosti. I jeho zlákaly peníze z jízdného, které neodevzdal zaměstnavateli, za tři měsíce si obviněný stačil nakrást sedmatřicet tisíc korun.

O poznání menší škodu způsobila zpronevěrou i další téměř padesátiletá řidička, která si ponechala část jízdného ve výši přes třináct tisíc korun. Také ona už byla obviněna ze zpronevěry, s ohledem na čistý trestní rejstřík jí hrozí maximálně dva roky za mřížemi.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací