Středa 20. březen 2019
Svátek má Světlana
 

Teplice - Možná jste viděli některou z kolizí, které vyšetřuje policie. A můžete pomoci. Policie hledá svědky nehod z 9. června a 9. srpna.

Dne 9. června kolem 12. hodiny mělo dojít v obci Háj u Duchcova k dopravní nehodě. V ulici Hany Benešové neznámý řidič nezjištěného vozidla při jízdě poškodil sloup veřejného osvětlení. Řidič z místa nehody odjel, aniž by nehodu oznámil. Policie nyní hledá svědky, kteří by mohli poskytnout k dopravní nehodě jakoukoliv informaci. Ti mohou zavolat na známou linku tísňového volání 158.

Na silnici I/27 došlo dne 9. srpna v 15.20 hodin ke střetu vozidla a motocyklu. V katastru obce Košťany asi 50 m před odbočkou na Střelnou ve směru na Dubí jel řidič motocyklu značky Harley a snažil se předjet z pravé strany nezjištěné vozidlo. To následně chtělo předjet vozidlo značky Škoda, které jelo před ním a odbočilo vlevo. Při tomto manévru řidič nezjištěného vozidla vyjel ve směru jízdy na krajnici, kde došlo ke střetu s motocyklem.

"Motocyklista sjel mimo komunikaci a utrpěl zranění. Řidič nezjištěného vozidla pokračoval dál v jízdě a nezastavil. Policie v Teplicích hledá svědky i řidiče nezjištěného vozidla. Policie v Teplicích hledá svědky i řidiče nezjištěného vozidla. Podle dosud zjištěných informací se mělo jednat o vozidlo Ford Mondeo stříbrné barvy, které jelo ve směru na Dubí, jiní svědci mluví o VW Golf, staršího typu, béžové barvy, které by mělo být na pravé straně poškozené," uvádí policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací