Středa 16. leden 2019
Svátek má Ctirad
 

Teplicko - Severočeský šipkařský svaz pořádá v sobotu 19. května turnaj v šipkách. A bude to podívaná. Sejdou se nejlepší z nejlepších z našeho a sousedního kraje a od deváté hodiny ranní se utkají ve finálovém turnaji v elektronických šipkách 14. ročníku seriálu Jackpot cup. Ten se uskuteční v restauraci Sokolovna v Proboštově u Teplic.

Již od 1. srpna loňského roku probíhaly až do konce dubna letošního roku na mnoha registrovaných hracích místech v Ústeckého a Libereckého kraje místní turnaje, ze kterých se nominovali hráči do finálových turnajů.

Do sobotního finálového klání se nominovalo více než sto padesát můžu a žen , kteří se utkají na pěti desítkách šipkových automatech a budou bojovat o jackpot ve výši 900 000 Kč.

Během turnaje dojde také k vyhlášení a odměnění nejlepších týmů ligové sezóny, dále bude vylosováno 24 přítomných mužů a 6 žen, kterým budou předány šťastné losy v hodnotě 3 000 Kč. Desítka nejaktivnějších hráčů bude odměněna částkou ve výši 30 000 Kč.

Přijeďte na vlastní kůži prožít, jak takové finálové klání probíhá a nasát atmosféru sportu, který má u nás stále větší oblibu.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací