Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš
 

Teplice - V sobotu přivítaly Teplice na svém hřišti Slovácko, které je na 13. místě. A také to bylo vidět! Teplice byly aktivnější a jejich bojovnost se se Slováckem nedala srovnat.

První gól v prvním poločase vstřelil Martin Fillo, druhý poločas už byl zas o něco lepší a Teplice se v něm trefily hned dvakrát! Autorem obou branek v druhém poločase je David Vaněček! Příští domácí zápas se odehraje 26. listopadu od 15 hodin s Plzní, doražte všichni fandit!

FK Teplice - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)

BRANKY: 35. Fillo (Krob), 52. Vaněček, 75. Vaněček (Krob)

Žluté karty: 89. Hyčka (TEP) – 14. Divíšek (SLO), 77. Navrátil (SLO), 88. S. Hofmann (SLO)

FK Teplice - Jakub Diviš – Vondrášek, Šušnjar, Jeřábek, Krob (C) – Soungole (62. Trubač), Král – Kučera, Fillo (50. Hyčka), Jan Rezek (87. Šup) – Vaněček. Náhradníci: Šeda – Vošahlík, Urma, Trubač, Červenka, Šup, Hyčka.

1. FC Slovácko - Daněk – Juroška, S. Hofmann, Šimko, Divíšek (63. Reinberk) – Šumulikoski (C), Machalík (84. Sadílek), V. Daníček (57. Jakub Rezek), Navrátil, Havlík – Zajíc. Náhradníci: Heča – Kubala, Sadílek, Jakub Rezek, Suchý, Petr, Reinberk.

Rozhodčí: Zelinka – Hájek, Koval

Diváci: 3252

Foto

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací