Neděle 19. srpen 2018
Svátek má Ludvík
 

Bílina - Městská policie Bílina uspořádala třináctý ročník střeleckých závodů O pohár ředitele Městské policie Bílina. Závodů se zúčastnilo sedm tříčlenných družstev.

“V letošním roce jsme přivítali i družstvo z německého Dresdenu, kterému se v závodech dařilo. Také ostatní družstva v závodech byla velmi kvalitní, což zvyšuje prestiž této akce,” uvedl ředitel Městské policie Bílina Petr Kollár.

Dráha policejního parkuru měla pět stanovišť, na kterých soutěžící stříleli na poppery vestoje, vkleče a vleže, a na terč s pachatelem držícím rukojmí. Hodnotil se výsledný čas a přičítala desetisekundová penalizace za každou nezasaženou figuru nebo terč. Soutěž byla určená pro policisty, strážníky městských a obecních policií, členy bezpečnostních agentur, bankovních dohledů a členy sportovních střeleckých klubů.

Nejlépe závody zvládl tým Autoškola STAR ve složení Miloslav Janoušek, Hynek Šedivý a Zdeněk Karda. Druhé místo obsadilo družstvo MP MIX, které tvořili Jiří Dittrich, Květoslav Lecjaks a David Ferenc. Pomyslný bronz si odvezla trojice z MP Bílina I, tedy Michal Beránek, David Ferenc a Radim Bartoš.

Z jednotlivců byl nejpřesnější a nejrychlejší Radim Bartoš z MP Bílina I, zhruba půl minuty za ním doběhl Miloslav Janoušek z týmu Autoškola STAR a na třetím místě skončil Jan Ševcovic z družstva SSK Radovesice II.

 

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací