Neděle 19. srpen 2018
Svátek má Ludvík
 

Teplicko – Na konci září se konal Evropský pohár K1 pořádaný WAKO a ČSFU v pražské Sparta aréně, kde se utkalo více než 200 kickboxerů. Klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje tři děti.

Ti jsou sice zvyklí na Thajský box, ale i tak šli vyzkoušet K1, což je styl kickboxu. Od thajského boxu se liší tím, že je povolena pouze část technik. Na turnaji se také lišil způsob bodování, jednání rozhodčích a pravidla boje.

Prvním bojovníkem byl David Štajnc (15 let). Tomu bohužel padl asi nejtěžší los a nedostal se tím pádem ani do osmifinále. Dalším bojovníkem za klub byl Tomáš Barták, který ve svých 13 letech dovezl z Evropského šampionátu bronzovou medaili. Vrcholem výpravy byl pak finálový zápas Branislava Tomáše (14 let) proti skoro 16letému slovenskému kickboxerovi, kterého „Braník“ doslova ukopal tvrdými low kicky (kop na stehno). Novým Evropským šampionem se tak stal Branislav Tomáš.

0610kickbox1

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací