Čtvrtek 24. září 2020
Svátek má Jaromír

Litvínov - Litvínov reaguje na neuspokojivé výsledky a na sever Čech míří ze Sparty navrátilec Tomáš Pavelka. Vedení Vervy se dohodlo se Spartou na prozatímním hostování do kon-ce listopadu. Litvínov tak získává velkou posilu do svých obranných řad.

Tomáš Pavelka působil v Litvínově od sezóny 2013/2014. Svůj průlomový ročník zažil následující sezónu, kdy s Vervou vyhrál mistrovský titul. Za Litvínov odehrál 181 zápasů s bilancí 51 bodů za 17 branek a 34 asistencí. Po dvou sezónách se tak ze Sparty vrací zpět do Litvínova.

Vervě by měl především pomoci v přesilových hrách. „Tomáš Pavelka pro nás představuje velkou ofen-zivní posilu do obranných řad. Vzhledem k našim výsledkům a především našim neefektivním přesilovým hrám, kde bychom ho rádi využili. Věříme, že naplní naše očekávání. Tomáše velice dobře známe z předchozích sezón, kdy u nás působil, a proto má naší plnou důvěru,“ říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací