Pátek 4. prosinec 2020
Svátek má Barbora

Půlmaraton přilákal v sobotu 25. srpna do centra Teplic na tři stovky běžců. Ti se zúčastnili běžeckého závodu, jehož pořadatelem bylo obchodní centrum Galerie Teplice. Vybrat si mohli z několika délek tratí a někteří z nich běželi i se svými psy v závodu Caniscross. Mezi běžci byli muži, ženy i děti.

„V letošním roce se jedná již o druhý ročník Teplického půlmaratonu, který pořádáme. Letos jsme změnili místo startu, přemístili jsme jej do parku, kde je příjemnější prostředí a jsou lepší podmínky jak pro běžce, tak pro diváky. Mohli jsme díky tomu i rozšířit hrací zónu, a nabídnut i pěkný doprovodný program. Divadelní park a Zámecká zahrada, kudy byla vedena běžecká trať, nabízí opravdu krásné prostředí, které umocnilo i dnešní krásné počasí,“ uvedla Magdalena Vorlíčková, marketingová manažerka OC Galerie Teplice.

Součástí akce byla i prezentace všech partnerů, kteří zde měli své stánky a prezentovali své zboží či služby, dále vystoupení Divadla v pytli, největší skákací hrad, který zajistila firma Děti na hrad, návštěvníci mohli na místě podpořit i útulek pro opuštěná a týraná zvířata AniDef a přispět na jeho provoz libovolným příspěvkem.

Běhu se zúčastnili také Ironmani, kteří se také v Teplicích prezentovali. Ti se chystají na běžecké závody do Barcelony a Teplický půlmaraton pojali jako přípravu na Španělsko. Všichni běželi v retro oblečcích a kostýmech s parukami a pod různými zahraničními jmény.

Ředitel OC Galerie Jan Růžička se letos kvůli zranění nohy bohužel nemohl závodu zúčastnit, tak aspoň účastníky podpořil svoji přítomností. „Pracoval jsem na zahradě a zlomil jsem si kotník, tak mi nezbývá než se těšit na příští rok, kdy se závodu určitě opět zúčastním,“ uvedl.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací