Čtvrtek 29. říjen 2020
Svátek má Silvie

Teplice - Poslední srpnová neděle bude v Teplicích patřit milovníkům sportu a běhu obzvlášť. Před teplickým obchodním centrem Galerie bude startovat běžecký závod Teplický půlmaraton.

Závodu se mohou stejně jako v loňském roce zúčastnit dospělí, děti i čtyřnozí mazlíčci, a na různých délkách tratí. Trasy o délce 3, 9 a 21 kilometrů povedou krásným prostředím parku Zámecká zahrada. Start závodu bude od obchodního centra Galerie Teplice přímo z pěší zóny na náměstí Svobody v Teplicích. V ostrém tempu hned po startu závodníci přeběhnou krásný a nově rekonstruovaný Divadelní park, oběhnou lázeňský dům Beethoven a "vklouznou" do Zámecké zahrady.

V rozlehlém parku bude vytyčena trasa na okruhu 3 km, do kterého se běžci "zakousnou" i opakovaně, podle délky své trasy. Krátká trasa 3 km / 1 okruh (start v 11:30 hodin), dále 9 km/3 okruhy a 21 km/7 okruhů (start 12:00 hodin) vše také jako běh se psem. Je tedy možné se přihlásit na dvě trasy a to buď v kombinaci 3 km / 9 km nebo 3 km / 21 km. Na okruhu mírně převažuje terén nad asfaltem, ale hlavně jsou na běžce nachystány překážky, jako přeskok přes potok, přeskok padlého stromu, přelez velkého vývratu, kličkovaná a další. Občerstvení bude na trase zajištěno po každém okruhu po 3 km ! A budou se měřit mezičasy po každém okruhu.

Půlmaraton bude provázet i doplňkový program, zejména pro děti, které si budou moci zaskotačit na skákacím hradu a zasoutěžit o ceny. Chybět nebude ani moderovaný program, skvělé výhry, medaile a diplomy pro všechny účastníky závodu. Zajištěno je také občerstvení.

Další informace a registrace k závodu najdete zde.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací