Čtvrtek 24. září 2020
Svátek má Jaromír

Teplice - Na tréninkových hřištích na Stínadlech v Teplicích se odehrálo krajské finále 22. ročníku fotbalového poháru McDonald´s Cup. Ve dvou věkových kategoriích, té mladší (6 až 9 let) a té starší (10 až 11 let), soupeřilo vždy osm týmů v každé skupině.

V mladší kategorii získali zlaté medaile kluci z teplické ŽS Edisonova. Poslední krok udělali ve finále, když zdolali stejně staré kluky ze ZŠ Ak. Heyrovského v Chomutově. Ve starší kategorii se z celkového vítězství radovali mladí fotbalisté z ústecké základní školy Rabasova. Ve finále porazili protivníky ze ZŠ Jungmannova v Roudnici nad Labem. Akce se konala pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka.

Ústecká škola bude region reprezentovat na celostátním finále v Olomouci (4. června). Losování, kterého se ujal bývalý český reprezentant David Rozehnal, přiřklo “Rabasovce” pražskou ZŠ Marjánka, ZŠ Na Výslunní, Brandýs nad Labem a pardubickou ZŠ Dubina.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací