Sobota 30. květen 2020
Svátek má Ferdinand

Teplice- Před obchodním centrem Galerie Teplice to poslední srpnovou neděli žilo sportem, konkrétně během. Lidé si přišli poměřit své síly na první ročník akce Teplický půlmaraton.

Start i cíl několika závodů se uskutečnil na náměstí Svobody. Na trati jste mohli zahlédnout jak ostřílené běžce, tak naprosté nováčky, dospělé i děti, týmové běžce, kteří reprezentovali svoji firmu, mezi nimi i ředitele a marketinkovou koordinátorku OC Galerie. A dokonce běželi i nejlepší přátelé člověka, jelikož byl odstartován i závod pro příznivce canicrossu, tedy běhu se psem.

Závodníci své síly změřili na několika tratích, přičemž v Zámecké zahradě na ně čekala řada zajímavých přírodních překážek.

Teplický půlmaraton nabídl možnost vyzkoušet svoji zdatnost každému. Ti nejlepší a nejen ti byli odměněni skvělou atmosférou, příjemným počasím ideálním pro tento sport, řadou lákavých výher a také zajímavým doprovodným programem.

Foto

Video

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací