Středa 16. leden 2019
Svátek má Ctirad
 

Most - Už tuto sobotu 19. května se v 9.30 otevřou brány Oblastního muzea v Mostě, kde proběhne 2. ročník Superfestivalu zdraví – největšího veletrhu zdravého životního stylu na severozápadě Čech.

Vstupenek je stále dost, zakoupit je můžete za zvýhodněnou cenu 50 Kč v předprodeji až do pátku 18. května on-line na GoOut. Na místě budou vstupenky k dostání za 70 Kč. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

U šedesáti výstavních stánků si tu na své přijdou děti, dospělí i senioři. Kromě programu nabitého přednáškami si pro vás organizátoři připravili i bohatý dětský program speciální soutěže o super ceny.

Program:

11:15 – 12:00 Jan Hawelka, Lagarto Group - moderní cukrařina a výroba kvalitních zmrzlin
12:15 – 12:45 AAja, z.s. - animoterapie - kde a komu pomáhá?
13: 00 - 13:45 Pharma Nord - Petra Krešňáková - selen - jeho chronický nedostatek v ČR a nesmírná důležitost pro zdraví
14:00 – 14:30 Zdenka Blechová - spisovatelka - Nemoci pocházejí z emocí neb vše se dá vyléčit
14:45 – 15:30 TianDe - přírodní kosmetika pro tělo i duši
15:45 – 16:15 Akademie léčivé výživy - povídání o přirozeném stravování k dlouhověkosti - přednáší Hana Dubovská, spoluzakladatelka ALV
16:30 – 17:00 Radek Pilař, Backstage Barista School Most - jak správně poznat a připravit kvalitní kávy
17:00 - 17:15 zakončení programu festivalu

Dětský svět

  • Dům dětí a mládeže Osek a jejich tvořivé dílničky a malování na obličej
  • Balónková Evička - tvoření balónkových zázraků
  • MC Barborka Most - aktivity pro děti a rodiče i soutěže o zdravé ceny
  • Hrátky s canisterapeutickými pejsky
  • Malování na pohankové polštářky
  • Foto koutek ReNi Creative s okamžitou produkcí fotek

Další program v zahradě po celý den:

Překážková dráha Cyklo Point Most

Umísťovací výstava koček Spolku Jasmína

Střední zdravotnická škola Most – alternativní i klasické masáže, měření krevního tlaku, měření množství tuku v těle, trénink paměti a kognitivních funkcí

Výstava S fair trade můžeš změnit svět - O čokoládě, oděvech, květinách a férovém obchodu

Ve 13. hodin ve velkém sále Oblastního muzea v Mostě proběhne soutěž s Bulldog Gym Most ve veslování o ceny v hodnotě 30.000 Kč. Hrát se bude o dárkové poukázky do In Studia v Mostě, mobilní telefon nebo tandemový seskok.

Co se týče občerstvení, bude opravdu z čeho vybírat. Představí se Kaito sushi – nově otevřená japonská restaurace s rozvozem v centru Mostu, sýry ze Sýrárny Most naproti Centralu, vegan Burgery a tortilly od Vegáče, dezerty od Raw for You, vegan donuty Blue Vegan Pig Shop a spousta dalšího. Teplická Biorestaurace Zahrada přivezla jablečný koláč, extra makový koláč slazený sušenými švestkami, mrkvový dort s tvarohem a třtinou, čoko koko dort vegan a makrobio bez lepku a vanilkový cheesecake s malinami. Ze slaného vybíráme sendviče z žitného chleba. Nastartovat prima sobotu u stánku Startair, kteří přivezou vynikající zdravé moučníky z plechu i veganský párek v rohlíku nebo skvělé krekry.

Samozřejmostí je pikniková odpočinková zóna pro váš relax v zahradě, food court s posezením před přednáškovým stanem a po celém venkovním areálu muzea bistro stolky pro vaše pohodlné občerstvení u výběrové kávy nebo čaje.

Více informací o Superfestivalu zdraví 2018 najdete ZDE.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací