Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš
 

Teplice - Teplická Galerie se obléká do zimního a světelného hávu. Připravuje se na předvánoční čas. Jendou z krásných akcí, kterou letos již počtvrté teplické obchodní centrum připravuje v tomto čase pro širokou veřejnost, je tradiční Slet andělů.

Je to krásná divadelní podívaná, kdy na prostranství před Galerií na náměstí Svobody dokonce nad svojí hlavou uvidíte létat anděla. Ale to není všechno, co je letos nachystáno.

„Na diváky čeká doslova „vymazlená“ divadelní scéna Petra Stolaře se světelnými efekty a hlavně poutavý zimní příběh v podání Divadla v pytli. To je na chvíli vtáhne do zimní pohádky, kde ožívají krušnohorští permoníci, lesní víly, kouzelné bytosti a hlavně spousta vánočních andílků,“ láká Magdalena Vorlíčková, marketingový koordinátor Galerie Teplice.

Galerie celý rok čeká na své andělské světélko. Dočkáme se jej z nebes i letos? Možná ano, ale to jen díky vám. Proto jej přijďte přivolat a shlédnout tradiční přílet anděla.

Nebude chybět ani zábava a dobroty pro děti i dospělé, slavnostní ohňostroj a prima atmosféra v srdci Teplic! Vše vypukne 18. listopadu od 17 hodin na náměstí Svobody.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací