Neděle 19. srpen 2018
Svátek má Ludvík
 

Teplicko - Závod horských kol pořádá rodina a přátelé cyklisty Davida "Sayfyho" Seifrta již 9. rokem 28. září, v den jeho tragického úmrtí. Závod je vzpomínkou a sportovním setkáním s doprovodným programem pro všechny věkové kategorie.

Přijďte změřit své síly, zavzpomínat nebo fandit. Každý rok si organizátoři váží účasti prověřených závodníků i závodnic, ale snad nejvíc je těší, když se na startovní čáře potkávají s výletníky, kteří sednou na kolo jen právě kvůli memorialu.

Trasa závodu bude jasně vyznačena po rozmanitém terénu v blízkosti jezera Barbora, jeden okruh je dlouhý 13 kilometrů. Povrch trati je zpevněné i nezpevněná cesta, štěrk a šotolina, tedy ideální pro horská kola. Registrace závodníků probíhá elektronicky a v den závodu osobně od 9.00 do 10.00 v areálu Eurocampu Barbora v Oldřichově u Duchcova. Startovní výstřel zazní přesně v 11.00.

Devátý ročník Sayfyho Memorialu opět doprovází Koloshopfest s dětským i silničním závodem.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací