Středa 7. červen 2023
Svátek má Iveta a Slavoj

Cínovec – Do středy 19. ledna se mohou přihlašovat zájemci na letošní seriál v běhu na lyžích, 42. ročník Krušnohorské 30. Uskuteční se o víkendu 22.-23. ledna a už podruhé bude součástí projektu ČEZ SkiTour. Tratě různých délek, náročností a technik vedou krajinou Krušných hor, která lyžařům nabídne sama o sobě pěkný zážitek.

Start pro všechny závody bude na Cínovci. V sobotu jako první odstartují v 10 hodin tři dětské závody na 500 m, 1 km a 2,5 km. Ve 13 hodin přijde na řadu závod dospělých, VW Krušnohorská 15 volnou technikou. Start hlavního závodu, dvoukolového třicetikilometrového okruhu Krušnohorská 30 klasickou technikou, je naplánovaný na neděli v 10 hodin. Pro ty, kteří se na třicítku ještě necítí, případně chtějí trasu nejprve očíhnout, začne v 10.45 hodin závod Krušnohorská 10, rovněž klasickou technikou.

Oficiálním partnerem letošní Krušnohorské 30 je Město Dubí. Pořadatelé doufají, že se nebude opakovat situace z roku 2019, kdy závody musely být zrušeny z důvodu sněhové kalamity. Předpovědi počasí tomu naštěstí zatím nenasvědčují. Všechny potřebné informace k akci získají zájemci na webu www.ski-tour.cz

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz