Úterý 28. září 2021
Svátek má Václav

Bílina - Již za několik dnů, přesněji v sobotu 31. července v 18.30 odstartuje v Bílině inspirující módní show Beauty Fashion Night. Letošní druhý ročník připravil módní podněty pro ženy, ale i muže a teenagery a nachystal několik překvapení. Odehraje se v krásném prostředí areálu lázní Bílinská kyselka.

V letošním roce se tato, v loňském roce velmi diváky chválená módní show přesune od lázeňského altánku blíž k budově lázní. Tak si to jen představte, posadíte se, před vámi se rozsvítí nádherná, nově zrekonstruovaná budova lázní, zazní libé tóny a vy si jen vybíráte model, který vám sedne. Budou je totiž předvádět ženy a muži, které můžete běžně potkat na ulici, různého věku a různé postavy.

Módní show pořádá bílinský butik Beauty 2000 a jeho dvě majitelky Lada Fantová a Pavla Vrábelová ve spolupráci s Fast Agency. Součástí show bude i přehlídka modelů pro muže a teenagery butiku Max Nell Fashion.

Přehlídka Beauty 2000

Co letos diváky na přehlídce čeká, prozradila naší redakci Lada Fantová: „Překvapení, jenom samé překvapení,“ uvedla s úsměvem a pokračovala: „První přehlídku mám v hlavě už hnedle rok a je to poděkování všem zákaznicím, že k nám chodily nakupovat a že si od nás nechaly posílat balíčky se zbožím, že nás tím podržely a my jsme díky tomu přečkaly dobu, kdy jsme musely mít kvůli lockdownu zavřeno. Takže první přehlídka je v národních barvách a je poděkováním našim zákaznicím a zákazníkům.“

Po první přehlídce v národních barvách bude pokračovat velká přehlídka léta. Diváci spatří celkem šedesát letních outfitů plných květů a barev, které předvede dvacet modelek. Modelky půjdou také ve stylu filmu a seriálu Sex ve městě. Na toto téma je totiž nachystána další z přehlídek a díky tomu, že naše redakce měla možnost nahlédnout na štendr s nachystanými komplety, je na co se těšit!

Přehlídka MaxNell Fashion

Jaká bude přehlídka butiku MaxNell Fashion Bílina prozradila jeho majitelka Dita Červenková: „Lidé se mohou těšit na čtyři desítky modelů pro muže a teenagery. Modely předvedou pěkní chlapi, například nejkrásnější muž planety Mister Global 2016 Tomáš Martinka či tanečník ze skupiny Oceláři ze Severu a další odvážní a fešní mladí chlapi a dívky.“ Prozradila dále, že na pódiu v outfitech jejího butiku zatančí taneční skupina The F.A.C.T. z Mostu. K vidění bude především móda na léto.

Překvapení a soutěže

Diváky čekají v průběhu večera také další taneční a hudební vystoupení, soutěže o hodnotné ceny a několik překvapení. Módní přehlídka bude probíhat ve dvou částech.

Občerstvení, kosmetika, šperky z minerálů

Před startem přehlídky či o přestávce se lidé budou moci občerstvit u stánku s občerstvením, v dalším stánku budou zejména návštěvnicím k dispozici služby kosmetiček, na místě bude i stánek, kde bude možné zakoupit krásné šperky z přírodních polodrahokamů, léčivých minerálů od Bracelets Ola.

Areál bude pro diváky otevřen od 18 hodin. Na závěr módní přehlídky se mohou diváci zúčastnit také After party v nedaleké lesní kavárně.

Upozornění!

Podle aktuálních Hygienicko-protiepidemických opatření Ministerstva zdravotnictví je účast na akci podmíněna doložením negativního RT-PCR testu starého nejvýše 7 dní, nebo doložením negativního POC antigenního test starého nejvýše 72 hodin, nebo je nutné doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce, nebo aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvou dávkových vakcín, první u jedno dávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní. Všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací