Středa 27. leden 2021
Svátek má Ingrid

Duchcov – V Duchcově, stejně jako například v Dubí, se bude letos slavnostní rozsvícení vánočního stromu konat bez účasti veřejnosti, formou online přenosu. Termín připadl na první adventní neděli, 29. listopadu v 17 hodin. Duchcovští mohou akci sledovat ze svých domovů. Důvodem rozhodnutí vedení duchcovské radnice účast veřejnosti zrušit, je současná situace kolem koronaviru.

S uvedenou změnou dochází také ke zrušení plánovaného doprovodného programu. Ten měl například kromě Flér jarmarku nabídnout vánoční akci se Zdeňkem Lukeslem nebo vystoupení pěveckých sborů. Rozsvícení vánočního stromu na náměstí Republiky se ujme starosta Zbyněk Šimbera. Strom, který náměstí ozdobí, byl letos pořízený v parku u rybníku Barbora. Akci mohou zájemci sledovat online na oficiální webové stránce města, na webu Kulturního centra Duchcov, případně na jeho facebookové stránce.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací