Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Novosedlice – New Sedlice Rebels ve spolupráci s Obecním úřadem v Novosedlicích pořádají v sobotu 21. září akci s názvem Závěr motorkářské sezóny. Samotný název naznačuje, že si na své přijdou všichni fandové rychlých strojů na dvou kolech. K návštěvě se nenechají pobízet ani pamětníci a příznivci road movie Bezstarostná jízda s Peterem Fondou.

Akce s bohatým programem se uskuteční na křižovatce ulic Malodrážní a Hraniční od 14 hodin. Tahákem pro všechny nemotorkáře bude nesporně spanilá jízda, kterou si bude moci vyzkoušet každý. Pro účastníky na mašinách, kromě setkání s přáteli, je připravený magnet v podobě hlavní ceny pro vítěze Nejpomalejší jízdy na motorce. Tou je totiž pobyt v rakouských Alpách.

Motorkáři se musejí zaregistrovat k soutěži a ke spanilé jízdě už v době mezi 11.-13. hodinou. Spanilá jízda Novosedlicemi a blízkým okolím začne přesně ve 13.13 a bude trvat zhruba hodinu. Od 14.30 pak odstartuje hlavní sobotní program. V něm se představí Rodeo býk, malování na obličej, řada hudebních skupin a k dispozici budou stánky s občerstvením.

Z kapel, které si motorkáři pozvali, vystoupí v Novosedlicích dudácko-rocková smršť Claymore, Pavel Houfek + Kryšpína, ústecký heavy-grunge The Rumble of Skull, hard rockové uskupení z Lanškrouna Regen a tepličtí Blue Rocket. V průběhu odpoledne bude probíhat již zmíněná dvoukolová soutěž o nejpomalejší jízdu na motorce a se svojí Moto trialshow vystoupí Lukáš Petráček.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací