Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Klíny - Ve sportovním areálu na Klínech na Mostecku zahaují v sobotu 18. května letní sezónu. Všichni, kteří chtějí strávit pěkné chvíle v krásné přírodě, dobře si zasportovat či zažít nevšední aktivity, mohou již tento víkend do obce v Krušných horách vyrazit.

V sobotu se rozjede lanovka, aby vyvezla všechny sportovce z úpatí kopce zpět nahoru. V provozu bude také již bobová dráha, a k dispozici budou všechny letní aktivity, včetně několika novinek.

Budete moct vyzkoušet novou zelenou trať v Bikeparku, vhodnou pro méně zdatné sportovce a rodiny s dětmi. Tuto trať prý dokáže sjet skoro každý. Svézt se na ní můžete na nových kolech a koloběžkách. V místním hotelu Emeran budou k dispozici také kvalitní elektorkola německé značky Bergamot.

Lanový park nabídne více překážek a delší trasu ke zdolávání a zkoušce vaší zdatnosti, ve výšce, na kmenech stromů. Když už budete u lezení, stačí se přemístit k lezecké stěně a vyzkoušet si jak vám to půjde vertikálním směrem.

1805kliny2

Na Klínech najdete mnoho aktivit. Foto: Sportovní areál Klíny

Děti se mohou těšit na trampolínu, dětské hřiště, nafukovací klouzačku pro nejmenší a mnoho dalšího!

Všechny návštěvníky jistě potěší nové posezení u venkovního baru. Chystá se i nová terasa, zde si však posedíte až o týden později. Občerstvit se nebo dobře se najíst můžete v místní restauraci Emeran. V místním hotelu zase můžete strávit noc a využít třeba jejich wellness nabídku.

Počasí slibuje na víkend sluníčko a teploty okolo 20 stupňů, tak vyrazte do Sport areálu Klíny, kde v sobotu 18. 5. zahájí letní sportovní sezónu a od 11 hodin tam vše rozjedou. Letní aktivity budou k dispozici v měsíci květnu jen o víkendech, od středy do neděla pak v měsíci červnu a o prázdninách budou otevřeny každý den.

Kudy tam

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací