Úterý 20. srpen 2019
Svátek má Bernard
 

Krupka – Máte už program na 1. květnový den? Přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce v Krupce.

DK Olympie Krupka zve všechny čarodějnice i čaroděje na stadion v Krupce, kde se v úterý 30. dubna koná Krupský slet čarodějnic. Na programu je diskotéka, soutěže, opékání buřtů, pouťové atrakce. Vstup zdarma.

1. Máj

Krupka vás srdečně zve na prvomájovou oslavu se starostou Zdeňkem Matoušem, která se koná 1. května od 9 hodin na městském stadionu v Krupce. Pro děti jsou připravené soutěže a hry i volné jízdy na kolotoči a velkém skákadle, pro dospělé ochutnávka guláše a hudební produkce. V 16 hodin začíná prvomájová taneční zábava v restauraci Na Střelnici! Vstupné zdarma.

Fotbalové utkání Srandamač

Vážení sportovní fanoušci! Také letošní rok se 1. května na městském stadionu odehraje fotbalový zápas roku - SRANDAMAČ, ve kterém proti sobě nastoupí týmy města Krupka a umělců.
Přijďte strávit den plný zábavy, na trávník vyběhnou např. J. Sypal, H. Mašlíková, R. Skamene, P. Vondráček, P. Kožíšek, L. Fejfarová, P. Novotný, P. Roth , J. Rámeš a další borci. Výkop je v 11 hodin, po zápase ve 13 hodin bude koncert umělců.  Vstupné zdarma.

Den sousedství

Oslavte společně s přáteli ze sousedního Německa již tradiční Den sousedství! V kapli sv. Wolfganga na Komáří vížce 1. května od 14 hodin. Pořádají města Krupka a Altenberg-Geising a jejich farnosti. Vstupné zdarma.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací