Sobota 25. květen 2019
Svátek má Viola
 
Archivováno

Bílina - Hornická nemocnice s poliklinikou úspěšně prošla akreditačním šetřením a získala certifikát o akreditaci lůžkové části. Dva roky příprav se vyplatily, nemocnice má nyní pro své pacienty jasný vzkaz: Jste u nás v dobrých rukou.

0401nemocnice

Zdravotnické zařízení bylo hodnoceno jako celek. Požadované podmínky tedy musely splňovat i nezdravotnické úseky nemocnice, tedy hospodářsko-technický, stravovací, ekonomický, personální a další.

"Naši zaměstnanci odvedli skvělou práci, byli výborně připraveni. Auditoři v nemocnici strávili deset hodin, kontrolovali komplexní fungování zařízení. Jak se ukázalo, vše bylo v pořádku a za to jsem na náš personál velmi pyšná, je to totiž především jeho zásluha," uvedla jednatelka nemocnice Andrea Nováková.

Pro pacienty získání certifikátu znamená, že je v nemocnici zaručená kvalita poskytovaných služeb a dodržování nastavených pravidel a norem. "To se konkrétně týká například podávání léků, provádění diagnostických a ošetřovatelských výkonů, předávání důležitých informací o pacientech ze služby na službu i vedení zdravotnické dokumentace a mnoha dalších věcí," vysvětlila jednatelka.

Certifikát má platnost tři roky, po uplynutí této lhůty se do nemocnice auditoři opět vrátí a překontrolují dodržování nastavených norem kvality služeb.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací